ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER BELGELER REFERANSLAR PROJELER İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM  
  Hakkımızda  
     
 

Firmamız 2006 yılından bugüne iskele kalıp sektöründe Türk müteahhitlerine yurtiçi ve yurtdışı projelerde kaliteden ödün vermeden destek vermektedir. Bu desteğini her geçen gün büyüyen uzman kadrosuyla daha da ileriye taşımaktadır. Aynı sektörde hizmet verdiğimiz birçok firmaya ara ürün imalatıda yapmaktayız.

Nas iskele olarak projelendirme, teknik, üretim ve süpervizörlük alanlarında taahhüt firmalarına hizmet vererek SATIŞ - KİRALAMA yapmaktayız.İmalatını yaptığımız ürünlerin aksesuar kısımlarıda kendi üretimimiz olup meydana gelebilecek olumsuzluklar minimuma indirilmiştir.Firmamız İstanbul-Sultanbeyli'de bulunan fabrikamızda; otomatik makinalarla en kaliteli malzemeyi en ekonomik fiyata sunmak için her geçen gün teknolojik alt yapısını ilerletmektedir. Geçmişten günümüze meydana getirdiğimiz farkla sektörde, gelecekte de sizlere daha iyi hizmet sunmak için devamlı büyüyen ekibimizle yanınızda olacağız . Ve siz projelerinizde talep ettikçe yerinize düşüneceğiz.

Fabrikamız ayda 250 ton malzeme işleme kapasitesine sahip olup, yaklaşık 1500m2 kapalı ve 3500m2 açık alana kuruludur.Geniş makine parkı sayesinde,malzemelerin şantiye sahasına inme süresi en aza inmiştir. Her geçen gün artan kiralama stoğumuzla, günümüz şartlarında önem kazanan kiralama taleplerine de cevap vermekteyiz.

Firmamız oluşan nakliye sorunlarına çözüm olmak amacıyla istanbul silivride açmış olduğumuz şubemiz.kiralık iskele,satılık iskele,kalıp iskelesi ve teleskobik dikme taleplerini karşılamak amacıyla  faliyete girmiş bulunmaktadır. 


Firmamız iskele ve kalıp sektöründe müşteri odaklı hizmet anlayışı ile projeye özel çözümler üreterek tecrübesini müşterileri ile paylaşmaktadır .Sektörün ihtiyaçlarını tahlil edip bu paralelde ürün gamını geliştirmekte,daha kaliteli hizmet vermek için müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 
     
 
Anasayfa | Kurumsal | Belgeler

|

Ürünler | Projeler | İnsan Kaynakları | İletişim
 
   Copyright © 2013. Tüm Hakları Saklıdır.